
Снігоприбиральник бензиновий КСD-24 Forte
- Нет в наличии
- Код: 113225
32 639 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Снігоприбиральник бензиновий КСD-24 Forte Снігоприбиральник КСD-24 Forte завдяки своїм компактним розмірам, користується величезною популярністю у приватних господарствах для ефективного прибирання свіжих снігових мас. Він відмінно підходить для очищення важкодоступних ділянок, невеликих площ, що мають рівну поверхню. Це функціональний інструмент, що відрізняється простотою під час експлуатації та обслуговування. Маючи навіть такі значні на перший погляд дані, інструмент здатний якісно і швидко усувати снігові маси, зважаючи на наявність потужного двигуна. Максимальна дальність викиду снігу становить близько 11 метрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Общие | |
| Дальность выброса | 11 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота захвата | 51 см |
| Колеса | 13x4.10-6 зимовий протектор |
| Країна походження | Китай |
| Количество передач | 6 вперед та 2 назад |
| Модель двигуна | ZONGSHEN |
| Напрямок викиду снігу | 190 градусів |
| Объем двигателя | 212 см3 куб.см |
| Мощность | 2000 – 5000 Вт |
| Тип питания | Бензин |
| Тип старту | Ручний/Електро |
| Ширина захоплення | 62 см |
| Штрих код | 6906511132251 |
- Цена: 32 639 ₴

