
Снігоприбиральник КСM-24 Forte
- Нет в наличии
- Код: 113230
25 848 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Снігоприбиральник КСM-24 Forte Снігоприбиральник FORTE КСM-24 завдяки своїм компактним розмірам, користується величезною популярністю у приватних господарствах для ефективного прибирання свіжих снігових мас. Він відмінно підходить для очищення важкодоступних ділянок, невеликих площ, що мають рівну поверхню. Це функціональний інструмент, що відрізняється простотою під час експлуатації та обслуговування. Маючи навіть такі значні на перший погляд дані, інструмент здатний якісно і швидко усувати снігові маси, зважаючи на наявність потужного двигуна. Максимальна дальність викиду снігу становить близько 11 метрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Общие | |
| Дальность выброса | 11 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота захвата | 51 см |
| Колеса | 13x4.10-6 зимовий протектор |
| Количество передач | 4 вперед та 1 назад |
| Модель двигуна | ZONGSHEN |
| Напрямок викиду снігу | 190 градусів |
| Объем двигателя | 212 см3 куб.см |
| Мощность | 2000 – 5000 Вт |
| Тип двигателя | Чотирьохтактний |
| Тип питания | Бензин |
| Тип старту | Ручний/Електро |
| Ширина захоплення | 62 см |
| Штрих код | 6906511132305 |
- Цена: 25 848 ₴

