
Бойлер Grunhelm GBH-EUM-50TW 50л
- Нет в наличии
- Код: 122375
13 305 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Бойлер Grunhelm GBH-EUM-50TW 50л
Електричний накопичувальний водонагрівач призначений для нагрівання води в побутових умовах і здатний приготувати велику кількість гарячої води та підтримувати задану температуру автоматично. Управління складається з терморегулятора та регулятора потужності від 800 Вт до 2000 Вт, а також LED-дисплея з індикацією температури нагрівання води та встановленням таймера. Режим ECO на панелі керування виробляє нагрівання води в температурі 55°С, що зменшує утворення накипу та збільшує ресурс роботи водонагрівача.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Термометр | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Вертикальна/Горизонтальна |
| Габарити (ШхГхВ) | 840х440х260 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Дополнительно | Установка таймера, Плоский дизайн, Динамічний світловий дисплей, Економічний режим, Динамічні вогні відображатимуть різні кольори в залежності від температури води, 3 режиму нагріванняУніверсальний монтаж |
| Цвет | Белый |
| Макс. температура нагрівання | 75°С |
| Напряжение | 220-240 В/50 Гц |
| Об `єм | 50 л |
| Мощность | 2000 Вт |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | «Мокрий» ТЕН |
| Тип управления | Электронное |
| Форма | Плоский |
| Штрих код | 6922021223753 |
- Цена: 13 305 ₴





