
Бойлер Grunhelm GBH I-50DD FLAT 50 л
- Нет в наличии
- Код: 81643
10 058 ₴
Опис Бойлер Grunhelm GBH I-50DD FLAT 50 л
Бойлер Grunhelm GBH I-50DD FLAT - компактний і продуктивний електричний водонагрівач, який має обсяг 50 літрів. З його допомогою, можна забезпечити безперервну подачу гарячої води, в побутові приміщення.
Модель відрізняється невеликими габаритами (92х49х30) і зручним корпусом з нержавіючої сталі. Це дозволить вам знайти підходяще місце для його установки в будь-якому куточку приміщення і помістити його максимально впритул до стіни. Тримає температуру води і суттєво економить електроенергію. Має приємний дизайн і дуже продуктивний в роботі, здатний швидко нагріти воду, максимальна температура 75 ° C.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 14.5 кг |
| Производитель | GRUNHELM |
| Внутреннее покрытие бака | Нержавеющая сталь |
| Страна производитель | Китай |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Термометр | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Вертикальная |
| Габарити (ШхГхВ) | 92х49х30 |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Класс защиты | IP24 |
| Цвет | Белый |
| Країна бренду | Китай |
| Макс. температура нагрівання | 75°С |
| Напряжение | 220В |
| Об `єм | 50 л |
| Мощность | 1600 Вт |
| Тип нагрівального елемента | «Сухий» ТЕН |
| Форма | Цилиндрическая |
| Штрих код | 6901116635503 |
- Цена: 10 058 ₴


