
Бойлер Grunhelm GBH I-50VD FLAT, 50 л.
- Нет в наличии
- Код: 70983
10 719 ₴
Опис Бойлер Grunhelm GBH I-50VD FLAT, 50л.
Нержавіючий бак Внутрішній бак техніки виготовлений із нержавіючої сталі "ASTN+" (аустенітного типу) з високим вмістом хрому. При її створенні було застосовано унікальну технологію зварювання електронним променем у вакуумі «G5». Таке рішення дозволило досягти максимальної міцності та стійкості зварного з'єднання до будь-яких фізичних та хімічних явищ.
Магнієвий анод Водонагрівач має всі необхідні властивості, якими повинен мати сучасний пристрій.
Модель обладнана багаторівневою системою захисту, яка включає термостат, захист від включення без води, запобіжний зливальний клапан, захист від перегріву і ураження електричним струмом. Для захисту нагрівального елемента використовується магнієвий анод, який запобігає утворенню накипу і осідання вапняних відкладень.
особливості:
- Внутрішній бак виконаний із нержавіючої сталі “ASTN+“.
- Технологія зварювання «G.5» – надійний захист швів від корозії.
- Супер пласка форма органічно впишеться у будь-яке приміщення.
- Корпус PE. Поліетилен високої якості, легкий та зручний для транспортування та встановлення.
- Багато систем захисту і повністю безпечний для використання.
- Високощільна, пінополіуретанова теплоізоляція заощадить витрати на електроенергію.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 13 кг |
| Производитель | GRUNHELM |
| Внутреннее покрытие бака | Нержавеющая сталь |
| Страна производитель | Китай |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Вертикальна/Горизонтальна |
| Габарити (ШхГхВ) | 920х300х490 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Диаметр подключения | 2026/02/01 00:00:00 мм |
| Класс защиты | IP24 |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | - Повний монтажний комплект- Інструкція із застосування з сервісною книжкою- Заводська упаковка |
| Макс. температура нагрівання | 75°С |
| Напряжение | 220В |
| Об `єм | 50 л |
| Мощность | 2000 Вт |
| Подключение к водопроводу | Нижнє |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | «Мокрий» ТЕН |
| Тип управления | Механическое |
| Форма | Прямоугольная |
| Время нагрева | 85 хв сек |
| Штрих код | 6900917505053 |
- Цена: 10 719 ₴

