
Бойлер GBH I-80EALD DD FLAT 80 л Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 97118
14 171 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Бойлер GBH I-80EALD DD FLAT 80 л Grunhelm
Бойлер GBH I-80EALD DD FLAT FLAT 80 л - виконаний в стильному дизайнерському корпусі. Модель оснащена 2 сухамі тенами по 1600 Вт. Бойлер відрізняється наявністю електронного анода, а також Led-дисплея. Внутрішній бак бойлера виконаний з нержавіючої сталі, корпус з якісного пластику.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 20.1 кг |
| Производитель | GRUNHELM |
| Внутреннее покрытие бака | Нержавеющая сталь |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Вертикальная |
| Габарити (ШхГхВ) | 1035х555х335 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Диаметр подключения | 1/2" мм |
| Класс защиты | IP24 |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Бойлер, Монтажний комплект |
| Країна бренду | Китай |
| Макс. температура нагрівання | 75 °С |
| Напряжение | 220 В |
| Об `єм | 80 л |
| Мощность | 1600 Вт |
| Подключение к водопроводу | Нижнє |
| Тип нагрівального елемента | «Сухий» ТЕН |
| Тип управления | Механическое |
| Время нагрева | 130 хв сек |
| Штрих код | 6922024971187 |
- Цена: 14 171 ₴

