
Бойлер 100 л Grunhelm GBH B-100DD
- В наличии
- Код: 59998
8 252 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Grunhelm GBH B-100DD Бойлер 100 л
Особливості:
- Сухий ТЕН. Нагрівальні елементи заховані в емальованих трубках. У даній конструкції відсутній контакт тена з водою. Площа нагріву у «сухого Тена» значно вище, ніж у класичного мідного, а відкладення накипу на ньому різко знижується що збільшує термін служби самого тена.
- Теплоізоляція. Екологічно чиста, яка не містить CFC, пенополиуретановая теплоізоляція виключає зайву втрату тепла. Шар термоізоляції в водонагрівачах GRUNHELM від 20 мм. Така потужна термоізоляція надає бойлеру властивості термоса. Це різко знижує витрату дорожчої електроенергії.
- Титанова емаль. Для захисту бака від корозії використовується гаряча емаль. Чи не містить органічних домішок, титанова емаль наноситься на сталь рідким способом і обпалюється при температурі 850ºС. Це забезпечує ефективний зв'язок зі сталлю, запобігає розтріскування покриття в процесі температурних деформацій.
- Система Антімікс. Унікальна система яка перешкоджає перемішування шарів холодної і вже нагрітої води. Це значно збільшується коефіцієнт використання гарячої води з виключенням температурних перепадів.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 27 кг |
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Украина |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутреннее покрытие бака | Титанова емаль |
| Установка | Вертикальная |
| Габарити (ШхГхВ) | 952x462x465 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дополнительно | Гарантія на внутрішній бак - 7 років Запобіжний клапан у комплекті |
| Класс защиты | IP24 |
| Цвет | Белый |
| Макс. температура нагрівання | 75°С |
| Напряжение | 230В/50 Гц |
| Об `єм | 100 л |
| Мощность | 1600 Вт |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | «Сухий» ТЕН |
| Тип управления | Механическое |
| Форма | Цилиндрическая |
| Время нагрева | 195 хв сек |
| Штрих код | 2063583110014 |
- Цена: 8 252 ₴

