
Бойлер 10 л Grunhelm GBH I-10U
- Нет в наличии
- Код: 63610
4 712 ₴
Опис Grunhelm GBH I-10U Бойлер 10 л
Grunhelm GBH I-10U - це лектріческая бойлер з внутрішнім баком з нержавіючої сталі, призначений для постійного постачання споживачів гарячою водою. Завдяки маленьким габаритним розмірам, він може бути встановлений як на кухні, так і у ванній кімнаті, під раковиною або мийкою. Управління системою відбувається за допомогою зручного поворотного перемикача, розташованого на передній частині корпусу. Вбудований термостат забезпечує плавну і стабільну регулювання потужності. У бойлері використовується постійно контактує з водою мокрий ТЕН. При потужності у 2000 Вт він нагріває воду до температури + 75 ° C всього за 15 хвилин. Нержавіючий бак Внутрішній бак водонагрівача виготовлений з якісної аустенітної нержавіючої сталі марки ASTN +. Головна перевага застосування даного матеріалу - висока антикорозійний захист, завдяки використовуваному в ньому основного елементу хрому.
Технологія зварювання «G.5» Основним показником якості вважається використання унікальної японської технології зварювання «G.5» (електронно-променеве зварювання в вакуумному поле). Такий підхід дозволив вирішити найголовнішу проблему - ураження корозією зварних з'єднань. Корпус Зовнішній корпус виробу виготовлений з матової сталі. Завдяки білому колірному оформленню, бойлер органічно впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення і стане невід'ємною його частиною. Монтаж Електричний водонагрівач Grunhelm має компактні розміри і верхнє підключення до системи водопроводу. Його установка можлива тільки в вертикальному положенні. Кращим місцем для монтажу вважається під раковиною або умивальником.
Додатково:
- Верхнє підключення до системи водопроводу
- Діаметр підключення 1/2"
- Високощільна, пенополиуретановая теплоізоляція
- Гарантія на електричну частину - 2 роки
- Гарантія на внутрішній бак - 7 років
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 4.5 кг |
| Производитель | GRUNHELM |
| Внутреннее покрытие бака | Нержавеющая сталь |
| Страна производитель | Китай |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Вертикальная |
| Габарити (ШхГхВ) | 360х270х280 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Диаметр подключения | 2026/02/01 00:00:00 мм |
| Класс защиты | IP24 |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | - Повний монтажний комплект- Інструкція із застосування з сервісною книжкою- Заводська упаковка |
| Макс. температура нагрівання | 75°С |
| Напряжение | 220В |
| Об `єм | 10 л |
| Мощность | 2000 Вт |
| Подключение к водопроводу | Верхнє |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | «Мокрий» ТЕН |
| Тип управления | Механическое |
| Форма | Цилиндрическая |
| Время нагрева | 15 хв сек |
| Штрих код | 6901116636104 |
- Цена: 4 712 ₴



