
Бойлер 50 л Grunhelm GBH I-50VH FLAT
- Нет в наличии
- Код: 63593
9 337 ₴
Опис Grunhelm GBH I-50VH FLAT Бойлер 50 л
Сучасний електричний водонагрівач Grunhelm GBH I-50VH FLAT з внутрішнім об'ємом 50 літрів і баком з нержавіючої сталі. Крім своїх видатні технічних характеристик, він також відрізняється невеликими розмірами і вдалим корпусом прямокутної форми. Бойлер монтується практично впритул до стіни, за рахунок чого ідеально вписується в кути приміщення. Основні технічні характеристики Водонагреватель успішно працює від стандартної побутової мережі напругою 220В. Його установка можлива в будь-якому місці, де передбачений доступ до системи водопроводу (будинок, квартира, дача, лабораторія, майстерня, офіс, медичний заклад та ін.). Як нагрівальний елемент використовуються два Тена погружного типу. При потужності у 2000 Вт (по 1000 Вт на кожний ТЕН) , він нагріває воду до максимальної температури 75 ° C, за 85 хвилин.
Таке рішення дозволило не тільки зробити вартість обладнання привабливою для споживача, але і забезпечити більш швидке нагрівання води, на відміну від моделей з сухим теном. Наявність в баку магнієвого анода, виключає ймовірність осідання вапняних відкладень. Що стосується управління, то воно здійснюється механічним способом, шляхом поворотного перемикача, розташованого в нижній частині корпусу. За стабільну роботу і безпеку відповідає вбудований термостат. Бак з нержавіючої сталі При виготовленні внутрішнього бака, виробник використовував особливий вид нержавіючої сталі ASTN + (аустенітного типу) з високим вмістом хрому. Це дозволило забезпечити надійний захист від міжкристалітної корозії і значно збільшити термін служби водонагрівача. Технологія зварювання «G.5» У пристрої застосована унікальна технологія зварювання «G.5». Це електронно-променеве зварювання в вакуумному поле, яка на відміну від простої аргонной, повністю зберігає структуру нержавіючої сталі і робить зварні з'єднання максимально стійким до виникнення корозії. Монтаж Водонагрівач має невеликі розміри і нижнє підключення клапанів. Може бути встановлений як в вертикальному, так і в горизонтальному положенні.
Додатково:
- Нижня підключення до системи водопроводу
- Можливість горизонтальної і горизонтальної установки
- Діаметр підключення 1/2"
- Високощільна, пенополиуретановая теплоізоляція
Гарантія на електричну частину - 2 роки
Гарантія на внутрішній бак - 7 років
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 12.7 кг |
| Производитель | GRUNHELM |
| Внутреннее покрытие бака | Нержавеющая сталь |
| Страна производитель | Китай |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Вертикальна/Горизонтальна |
| Габарити (ШхГхВ) | 859х433х255 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Диаметр подключения | 2026/02/01 00:00:00 мм |
| Класс защиты | IP24 |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | - Повний монтажний комплект- Інструкція із застосування з сервісною книжкою- Заводська упаковка |
| Макс. температура нагрівання | 75°С |
| Напряжение | 220В |
| Об `єм | 50 л |
| Мощность | 2000 Вт |
| Подключение к водопроводу | Нижнє |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | «Мокрий» ТЕН |
| Тип управления | Механическое |
| Форма | Прямоугольная |
| Время нагрева | 85 хв сек |
| Штрих код | 6901116635930 |
- Цена: 9 337 ₴



