
Бойлер 50 л Grunhelm GBH I-50WS SLIM
- Нет в наличии
- Код: 70987
9 437 ₴
Опис Grunhelm GBH I-50WS SLIM Бойлер 50 л
Простий і надійний водонагрівач з неймовірно вузьким корпусом. Відрізняється високим ступенем надійності і відмінними показниками економічності. Завдяки своїй унікальній вузькій циліндричній формі, він не займе багато місця і ідеально впишеться в будь-який кут, не захаращуючи приміщення. Бойлер має нижнє підключення до системи водопроводу і володіє об'ємом бака 50 літрів, чого цілком достатньо, щоб прийняти душ, помити посуд і виконати інші водні процедури. За ефективність нагріву відповідає ТЕН мокрого типу. Потужність виробу становить Потужність 2000 Вт. Щоб нагріти воду до середньої температури 50 ° C, йому достатньо всього 20 хвилин. Нержавіючий бак Внутрішній бак техніки виконаний з нержавіючої сталі типу «ASTN +». Це особливий аустенітний матеріал, який відрізняється високим вмістом легуючих добавок.
Завдяки своєму унікальному складу, він зовсім не піддається руйнуванню. Надійний захист швів від корозії «G.5» Це новітня технологія зварювання електронним променем у вакуумі, завдяки якій повністю зберігається структура нержавіючої сталі. Зварні з'єднання, виходять акуратними, дуже міцними і максимально стійкими до корозії. Додаткові характеристики Водонагрівач має зручне і надійне механічне управління. Регулювання температури здійснюється вручну, за допомогою натискання на відповідні кнопки. Наявність магнієвого анода забезпечує збереження бака від корозії і освіти шкідливої накипу. Також модель має безліч систем захистів, що говорить про його безпеку у використанні.
Особливості:
- Внутрішній бак виконаний з нержавіючої сталі "ASTN +".
- Технологія зварювання «G.5» - надійний захист швів від корозії.
- Супер вузька форма органічно впишеться в будь-яке приміщення.
- Безліч систем захисту і повністю безпечний для використання.
- Високощільна, пенополиуретановая теплоізоляція заощадить витрати на електроенергію.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 13 кг |
| Производитель | GRUNHELM |
| Внутреннее покрытие бака | Нержавеющая сталь |
| Страна производитель | Китай |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Вертикальная |
| Габарити (ШхГхВ) | 1265х310х315 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Дополнительно | Гарантія на електричну частину - 2 рокиГарантія на внутрішній бак - 7 років |
| Диаметр подключения | 1/2" мм |
| Класс защиты | IP24 |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | - Повний монтажний комплект- Інструкція із застосування з сервісною книжкою- Заводська упаковка |
| Макс. температура нагрівання | 75°С |
| Напряжение | 220В/50 Гц |
| Об `єм | 50 л |
| Мощность | 2000 Вт |
| Подключение к водопроводу | Нижнє |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | «Мокрий» ТЕН |
| Тип управления | Механическое |
| Форма | Цилиндрическая |
| Время нагрева | 25 хв (до 50 ° С) сек |
| Штрих код | 6900917507507 |
- Цена: 9 437 ₴


