
Бойлер 80 л Grunhelm GBH I-80EA DD FLAT
- Нет в наличии
- Код: 90067
14 034 ₴
Опис Grunhelm GBH I-80EA DD FLAT Бойлер 80 л
Бойлер Grunhelm GBH I-80EA DD FLAT має стильний плоский дизайн (тип FLAT) і органічно впишеться в будь-яке приміщення (1035 х 555 х 335 мм). Вага без води - 20,1 кг. Відмінною рисою якої є наявність електронного анода. Це захищає внутрішній бак і нагрівальні елементи від накипу і дозволяє не робити раз на півроку профілактичну заміну. Бойлер має повний монтажний комплект, складається з 2 сухих тенів по 800 Вт. Внутрішній бак - зносостійкий, виконаний з нержавіючої сталі. Максимальна температура, до якої нагрівається вода - 75 ° С. Бак на 80 л може нагріти воду до 50 ° С за 2 години. Ви зможете підключитися до водопроводу знизу, а діаметр становить ½.
Апарат працює під тиском 6 бар.
Гарантія на електричну частину - 2 роки
Гарантія на внутрішній бак - 7 років.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 20.1 кг |
| Производитель | GRUNHELM |
| Внутреннее покрытие бака | Нержавеющая сталь |
| Страна производитель | Китай |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Вертикальная |
| Габарити (ШхГхВ) | 1035 х 555 х 335 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Диаметр подключения | 1/2" мм |
| Класс защиты | IP24 |
| Цвет | Серый |
| Країна бренду | Україна |
| Макс. температура нагрівання | 75°С |
| Напряжение | 220 В / 50 Гц |
| Об `єм | 80 л |
| Мощность | 800 Вт |
| Подключение к водопроводу | Нижнє |
| Тип нагрівального елемента | «Сухий» ТЕН |
| Тип управления | Механическое |
| Время нагрева | 130 хв сек |
| Штрих код | 6922024900675 |
- Цена: 14 034 ₴

