
Бойлер 80 л Grunhelm GBH I-80VH FLAT
- Нет в наличии
- Код: 63605
11 804 ₴
Опис Grunhelm GBH I-80VH FLAT Бойлер 80 л
Електричний водонагрівач Grunhelm GBH I-80VH FLAT з ідеальним поєднанням сучасних розробок, максимального комфорту і значної економії. Працює техніка від звичайної побутової мережі напругою 220В. Його установка можлива в будь-якому приміщенні де передбачений доступ до системи водопроводу (будинок, квартира, офіс, майстерня, лабораторія та ін.). Основні технічні характеристики В бойлері використано два нагрівальних елемента погружного типу. Для нагріву води до максимально заданої температури 75 ° C, техніці необхідно всього 130 хвилин. Потужність пристрою становить 2000 Вт (по 1000 Вт на кожний ТЕН).
Як додатковий захист у водонагрівачі використовується магнієвий анод. Саме його наявність здатне вберегти внутрішній бак від виникнення іржі, а ТЕН від накипу. Що стосується управління, то воно здійснюється механічним способом, шляхом повороту спеціального перемикача, який розташовується в нижній частині корпусу. Вбудований термостат, забезпечує постійний контроль температури, не дозволяючи техніці перегрітися і передчасно вийти з ладу. Бак з нержавіючої сталі При виготовленні внутрішнього бака, виробник віддав перевагу спеціальній аустенитной нержавіючої сталі типу ASTN +. У його складі міститься багато легуючих добавок, завдяки яким метал не піддається руйнуванню навіть в самих агресивних умовах.
Технологія зварювання «G.5» Також в бойлері застосована унікальна технологія зварювання «G.5». Це електронно-променеве зварювання в вакуумному поле, яка на відміну від простої аргонной, дозволяє домогтися максимально якісних зварних з'єднань стійких міжкристалітної корозії. Монтаж Накопичувальний водонагрівач Grunhelm має обсяг 80 літрів і нижнє підключення до системи водопроводу. Його установка можлива як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Завдяки особливій прямокутній формі, він монтується впритул до стіни, відмінно вписуючись в кути приміщення. Подібне рішення дозволяє істотно заощадити вільний простір. Теплоізоляція Ефективна система пенополиуретановой теплоізоляції, сприяє зниженню тепловитрат бойлера і забезпечує економію споживання електроенергії.
Додатково:
- Нижня підключення до системи водопроводу
- Можливість вертикальної і горизонтальної установки
- Діаметр підключення 1/2"
- Високощільна, пенополиуретановая теплоізоляція
Гарантія на електричну частину - 2 роки
Гарантія на внутрішній бак - 7 років
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 17 кг |
| Производитель | GRUNHELM |
| Внутреннее покрытие бака | Нержавеющая сталь |
| Страна производитель | Китай |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Вертикальна/Горизонтальна |
| Габарити (ШхГхВ) | 1000х493х290 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Диаметр подключения | 2026/02/01 00:00:00 мм |
| Класс защиты | IP24 |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | - Повний монтажний комплект- Інструкція із застосування з сервісною книжкою- Заводська упаковка |
| Макс. температура нагрівання | 75°С |
| Напряжение | 220В |
| Об `єм | 80 л |
| Мощность | 2000 Вт |
| Подключение к водопроводу | Нижнє |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | «Мокрий» ТЕН |
| Тип управления | Механическое |
| Форма | Прямоугольная |
| Время нагрева | 130 хв сек |
| Штрих код | 6901116636050 |
- Цена: 11 804 ₴


