
Підлоговий вентилятор RECA RH-1615
- Нет в наличии
- Код: 111416
989 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис підлогового вентилятора RECA RH-1615
Підлоговий вентилятор Reca RH-1615 — відмінний вибір для створення прохолоди в житлових, виробничих і адміністративних приміщеннях. Прилад має механічне управління для вибору оптимального режиму роботи. Для захоплення великої площі у вентиляторі є функція обертання на 90°.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 4.5 кг |
| Производитель | RECA |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Сеть |
| Цвет | Білий, синій |
| Количество скоростей | 3 |
| Монтаж | Напольный |
| Мощность | 40 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 44x18х130 см |
| Тип | Напольный |
| Управление | Механическое |
- Цена: 989 ₴

