
Вентилятор настільний GFT-3011B Grunhelm
- В наличии
- Код: 150521
799 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Настільний вентилятор (12 дюймів, 3 швидкості) - GFT-3011B
Вентилятор Grunhelm GFT-3011B має 3 швидкості.
Особливості
- Діаметр захисної сітки 300 мм
- Робота в поворотному режимі 70 °
- Фіксація поворотного режиму
- Регульований нахил 0 ° -35 °
- Робота у фіксованому положенні
- Кругла посилена основа
- Діаметр основи 265 мм
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.5 кг |
| Высота | 385 мм |
| Основные | |
| Количество скоростей | 3 |
| Вариант установки | Настольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 350х190х410 мм |
| Диаметр | 300 мм мм |
| Цвет | Черный |
| Мощность | 35 Вт |
| Тип | Настольный |
| Тип двигателя | алюмінієво-мідний 66х12 мм |
| Управление | Кнопкове |
- Цена: 799 ₴





