
Диск пильний по алюмінію - 255х30/96 зуб Haisser
- В наличии
- Код: 131910
1 458 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Диск пильний по алюмінію - 255х30/96 зуб Haisser
Диск пильний по алюмінію - 255х30/96 зуб Haisser - призначений для поздовжніх і поперечних точного різання листів алюмінію. Чергується нахил зубів забезпечує бездоганно чіткий і чистий поздовжній і поперечний різ. Завдяки компенсаційним прорізах диск здатний витримати високі обороти і підвищену температурне навантаження без викривлення його поверхні і з мінімальними коливаннями, що в свою чергу зменшує навантаження на сам інструмент.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Количество зубов | 96 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр диска | 255 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Перехідні кільця | 16, 20, 25.4 мм |
| Посадка | 30 мм |
| Тип диска | Відрізний |
| Толщина диска | 2 мм мм |
- Цена: 1 458 ₴


