
Диск пильний по дереву - 185x20 48 зуб. Haisser
- В наличии
- Код: 118492
517 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Диск пильний по дереву - 185x20 48 зуб. Haisser
Диск пильний по дереву Haisser - призначений для поздовжніх і поперечних точних пропилів в м'якій і твердій деревині, необроблених ДСП, обшивальних дошках і фанері. Нахил зубів, що чергується, забезпечує бездоганно чіткий і чистий поздовжній і поперечний різ. Завдяки компенсаційним прорізам диск здатний витримати високі обороти та підвищене температурне навантаження без жолоблення його поверхні та з мінімальними коливаннями, що у свою чергу зменшує навантаження на сам інструмент.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Количество зубов | 48 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр диска | 185 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал | Дерево |
| Перехідні кільця | 16 мм |
| Посадка | 20 мм |
| Тип диска | Відрізний |
| Толщина диска | 2 мм мм |
- Цена: 517 ₴

