
Haisser Диск пильний по дереву 200х32 24 зуб
- В наличии
- Код: 16469
412 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Haisser Диск пильний по дереву 200х32 24 зуб Диск пильний по дереву 200х32 24 зуб Haisser - призначений для поздовжніх і поперечних точного різання в м'якій і твердій деревині, необроблених ДСП, обшивальних дошках і фанері. Чергується нахил зубів забезпечує бездоганно чіткий і чистий поздовжній і поперечний різ. Завдяки компенсаційним прорізах диск здатний витримати високі обороти і підвищену температурне навантаження без викривлення його поверхні і з мінімальними коливаннями, що в свою чергу зменшує навантаження на сам інструмент.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр диска | 200 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Количество зубов | 24 |
| Материал | Дерево |
| Перехідні кільця | 16, 20, 25.4, 30 мм |
| Посадка | 32 мм |
| Тип диска | Відрізний |
| Штрих код | 6924466042067 |
- Цена: 412 ₴

