
Haisser Диск пильний по ламінату 200х30 56 зуб
- Нет в наличии
- Код: 16487
835 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Haisser Диск пильний по ламінату 200х30 56 зуб Диск пильний по ламінату 200х30 56 зуб Haisser - призначений для поздовжніх і поперечних точних пропилів ламінату, так само м'якій і твердій деревині, ДСП. Виготовлений із сталі з твердосплавною напайкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр диска | 200 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Количество зубов | 56 |
| Материал | Ламінат |
| Перехідні кільця | 16, 20, 25.4 мм |
| Посадка | 30 мм |
| Тип диска | Відрізний |
| Толщина диска | 2 мм мм |
| Штрих код | 6924466001606 |
- Цена: 835 ₴

