
Metabo Диск пильний 250x30, HW / CT 80FZ / TR
- Нет в наличии
- Код: 70306
3 031 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Metabo Диск пиляльний 250x30, HW/CT 80FZ/TR Виробник Metabo Країна походження Німеччина Тип диска Відрізний Діаметр диска 250 мм Посадка 30мм Кількість зубів 80 Товщина диска 1,8мм Штрих код:4007430177018
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Количество зубов | 80 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр диска | 250 мм мм |
| Країна походження | Німеччина |
| Посадка | 30мм |
| Тип диска | Відрізний |
| Толщина диска | 1.8 мм мм |
| Штрих код | 4007430177018 |
- Цена: 3 031 ₴

