
Зволожувач повітря - GHF-23M GRUNHELM
- Нет в наличии
- Код: -116497
1 219 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Зволожувач повітря - GHF-23M GRUNHELM Зволожувач повітря - GHF-23M GRUNHELM - ультразвуковий зволожувач дозволить підтримувати здорову атмосферу та затишок у вашому будинку. Виконаний у компактному корпусі розмірами 180×185×265 мм, він не займе багато місця в приміщенні і при цьому буде ефективним на площі до 35 м2. У компактному корпусі зволожувача встановлений місткий 2,3л резервуар для води, якого цілком вистачить для декількох повноцінних процедур зволоження повітря. Механічний регулятор рівня зволоження. Як цікаве дизайнерське рішення, у зволожувачі є підсвічування, яке активується окремою кнопкою, що знаходиться на корпусі девайсу. Оснащений функцією автоматичного відключення, GRUNHELM надійно захищений від перегріву у разі критичного зниження води у резервуарі.
| Габаритные размеры прибора | |
|---|---|
| Вес | 0.8 кг |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Основные | |
| Тип | Увлажнитель |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовідключення без води | Да |
| Використання ароматичних засобів | Да |
| Габарити (ШхГхВ) | 180х185х265 мм |
| Датчик уровня воды | Да |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение | 220В |
| Об'єм резервуару для води | 2.3 л |
| Площа зволоження | 35 кв.м |
| Мощность | 25 Вт |
| Регулювання зволоження | Механічне |
| Время непрерывной работы | до 10 годин |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих код | 6902023037268 |
- Цена: 1 219 ₴







