
Зволожувач повітря Grunhelm GHF026
- Нет в наличии
- Код: 84953
829 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Зволожувач повітря Grunhelm GHF026 Країна походження Китай потужність 25 Вт напруга 220В частота 50/60 Гц витрата пара 300 мл. / Год Обсяг резервуара для води 2.6 л Площа зволоження 25 кв.м Час безперервної роботи до 10 годин регулювання зволоження механічне Світлова індикація роботи Так Датчик рівня води Так Управління потоком зволоження 10331 Використання ароматичних засобів Так Рівень шуму 35 Дб клас захисту II Автовідключення без води Так Довжина кабеля 1.35 м Габарити 195х210х295 вага 0.8 кг Штрих код:6902018000260
| Габаритные размеры прибора | |
|---|---|
| Вес | 0.8 кг |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Основные | |
| Тип | Увлажнитель |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовідключення без води | Да |
| Використання ароматичних засобів | Да |
| Витрата пари | 300 мл/год |
| Габарити (ШхГхВ) | 195х210х295 |
| Датчик уровня воды | Да |
| Довжина кабеля | 1.35 м |
| Класс защиты | II |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение | 220В |
| Об'єм резервуару для води | 2.6 л |
| Площа зволоження | 25 кв.м |
| Мощность | 25 Вт |
| Регулювання зволоження | Механічне |
| Світлова індикація роботи | Да |
| Управління потоком зволоження | 360 |
| Время непрерывной работы | до 10 годин |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих код | 6902018000260 |
- Цена: 829 ₴

