
Зволожувач повітря - GHF-860MDW Grunhelm
- В наличии
- Код: 149871
2 849 ₴
Зволожувач повітря - GHF-860MDW 40 м кв, 4,5л, 300 мл/г, WiFi Grunhelm
Зволожувач повітря - GHF-860MDW GRUNHELM - ультразвуковий зволожувач дозволить підтримувати здорову атмосферу та затишок у вашому будинку. Виконаний у компактному корпусі розмірами 185х185х288 мм, він не займе багато місця в приміщенні і при цьому буде ефективний на площі до 40 м2. У компактному корпусі зволожувача встановлений місткий 4.5 л резервуар для води, якого вистачить для кількох повноцінних процедур зволоження повітря. Керувати зволожувачем легко за допомогою тач панелі. Оснащений функцією автоматичного відключення, надійно захищений від перегріву у разі критичного зниження води у резервуарі.
Особливості:
- LED екран з цифровим відображенням вологості;
- база з піддоном для фетру, просочуваного ароматичним маслом;
- керамічний фільтр для очищення і пом'якшення води;
- Wi-Fi керування із застосунком Smart Life
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
|---|---|
| Уровень шума | 38 дБ |
| Основные | |
| Тип | Увлажнитель |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовідключення без води | Да |
| Вага брутто | 2.28 кг |
| Вага нетто | 1.8 кг |
| Габаритні розміри | 185х185х288 мм |
| Датчик уровня воды | Да |
| Дополнительно | -автозупинка при знятті резервуара для води із бази, -автоматичний контроль вологості -Декоративне підсвічування |
| Країна походження | Китай |
| Количество скоростей | 3 і режим сну |
| Напряжение | 220-240В |
| Об'єм резервуару для води | 4.5 л |
| Площа зволоження | 40 м² |
| Мощность | 25 Вт |
| Таймер | 12 г |
| Управление | Тач панель |
| Штрих код | 6990001498712 |
- Цена: 2 849 ₴








