
Кондиціонер Grunhelm GAC-09GH
- Нет в наличии
- Код: 84061
12 499 ₴
Опис Кондиціонер Grunhelm GAC-09GH
Бюджетний кондиціонер GAC-09GH - машина, яка зробить комфортний клімат в доме.Состоіт з спліт системи, тобто двухкомпонентной. Є внутрішній і зовнішній блоки. Чи відрізняється такими якостями: безпека, функціонал, розподілення повітря, очищення повітря. Середня потужність агрегату в 9000 БТЕ дозволяє обігрівати і охолоджувати кімнати площею 20-25 м 2. Компресор в цій моделі роторний. Потужність охолодження становить 2600 Вт, а обігріву - 2800 Вт. Такі показники свідчать того, що цей апарат здатний забезпечити воздухооборот в середньостатистичній квартирі. Працює з низьким рівнем шуму (50 дБ). Це дозволить включати його навіть в нічний час, або в кімнатах відпочинку.
вмонтовані функції :
- Авторестарт: дозволяє кондиціонеру включатися після перебоїв з електроживленням. Причому кондиціонер включиться в той же режим, в якому працював до збою.
- Очищення і осушення повітря від зайвої вологи. Температура повітря в приміщенні знижується не більше, ніж на 1 ° С.
- Нічний режим роботи. В даному режимі знижується рівень шуму кондиціонера і встановлюється комфортний рівень охолодження, попереджає протяги і переохолодження.
Тип холодоагенту: R410A
Гарантійний термін 2 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Мощность обогрева | 2800 Вт |
| Мощность охлаждения | 2600 Вт |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Компрессор | Роторний, виробництва - RECHI (Taiwan) |
| Країна походження | Китай |
| Площадь | 20 – 25 м2 |
| Мощность | 9000 БТЕ |
| Просвітний дисплей LED | Да |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: обігрів | -7 ~ + 24 |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: охолодження | 0 ~ + 43 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 35/31/27 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Споживання обігріву | 0.775 кВт⋅год |
| Споживання охолодження | 0.82 кВт⋅год |
| Тип холодоагента | R410A |
| Штрих код | 6902019010060 |
- Цена: 12 499 ₴







