
Кондиціонер Grunhelm GAC-09GH I
- Нет в наличии
- Код: 84065
16 559 ₴
Опис Кондиціонер Grunhelm GAC-09GH I
Кондиціонер - машина, яка забезпечує комфортний клімат в будь-якому будинку. Незамінний апарат в найспекотніший і найхолоднішу пору року. Вибираючи кондиціонер важливо розуміти, що крім стилю, в якому оформлений продукт, варто звернути увагу на безпеку, функціонал, розподілення повітря, систему очищення повітря. Площа воздухоразпределенія - 16-25 м2. Компресор в цій моделі роторний. Потужність охолодження становить 2630 Вт, а обігріву - 2760 Вт. Такі показники свідчать того, що даний апарат здатний забезпечити воздухооборот в середньостатистичній квартирі. Низький рівень шуму (50 дБ) дозволить включати його навіть в нічний час суток.Компактний, потужний (9000 БТЕ) і максимально функціональний.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Мощность обогрева | 2760 Вт |
| Мощность охлаждения | 2630 Вт |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Компрессор | Роторний, виробництва - RECHI (Taiwan) |
| Країна походження | Китай |
| Площадь | 16 – 25 м2 |
| Мощность | 9000 БТЕ |
| Просвітний дисплей LED | Да |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: обігрів | -7 ~ + 24 |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: охолодження | 0 ~ + 43 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 35/30/24 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Споживання обігріву | 0.770 кВт/год |
| Споживання охолодження | 0.820 кВт/год |
| Тип холодоагента | R410A |
| Штрих код | 6902019810066 |
- Цена: 16 559 ₴








