
Кондиціонер Grunhelm GAC-12GH
- Нет в наличии
- Код: 84062
14 999 ₴
Опис Кондиціонер Grunhelm GAC-12GH
Кондиціонер від компанії Grunhelm потужністю 12 000 БТЕ. Вибираючи кондиціонер важливо розуміти, що крім стилю, в якому оформлений продукт, варто звернути увагу на безпеку, функціонал, розподілення повітря, систему очищення повітря. Серед важливих характеристик, які варто відзначити: Потужність: обогрев3700 Вт, охолодження: 3500 Вт Тип системи: спліт, Складається з двох і більше блоків (настінні, канальні, касетні і т.п.) - внутрішній і зовнішній. Площа приміщення для обігріву становить 35-50 м2. Використовується роторний компресор. Рівень шуму: кондиціонер майже безшумний - 52 дБ. Авторестарт. Ця функція дозволяє кондиціонеру включатися після перебоїв з електроживленням. Причому кондиціонер включиться в той же режим, в якому працював до збою. Тип холодоагенту: R-410A Очищення і осушення повітря від зайвої вологи. Температура повітря в приміщенні знижується не більше, ніж на 1 ° С. Нічний режим роботи. У даному режимі знижується рівень шуму кондиціонера і встановлюється комфортний рівень охолодження, що попереджає протяги і переохолодження. Гарантійний термін 2 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Мощность обогрева | 3700 Вт |
| Мощность охлаждения | 3500 Вт |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Компрессор | Роторний, виробництва - RECHI (Taiwan) |
| Країна походження | Китай |
| Площадь | 25 – 30 м2 |
| Мощность | 12000 БТЕ |
| Просвітний дисплей LED | Да |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: обігрів | -7 ~ + 30 |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: охолодження | 0 ~ + 53 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 36/33/28 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 52 дБ |
| Споживання обігріву | 1.02 кВт⋅год |
| Споживання охолодження | 1.1 кВт⋅год |
| Тип холодоагента | R410A |
| Штрих код | 6902019210064 |
- Цена: 14 999 ₴







