
Кондиціонер Grunhelm GAC-12GH I
- Нет в наличии
- Код: 84066
17 359 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Кондиціонер Grunhelm GAC-12GH I
Виробник Grunhelm Країна походження Китай Гарантія 2 роки
потужність 12000 БТЕ Площа 24 - 35 м2 Просветний LED дисплей Так
компресор Роторний, виробництва - RECHI (Taiwan) Тип холодоагенту R410A потужність охолодження 3500 Вт потужність обігрів 3600 Вт споживання охолодження 1.090 кВт / год споживання обігрів 1,010 кВт / год Рівень шуму внутрішнього блоку 36/30/24 дБ Рівень шуму зовнішнього блоку 52 дБ Робочий діапазон зовнішніх температур: охолодження 0 ~ + 53 Робочий діапазон зовнішніх температур: обігрів -15 ~ + 30 Штрих код:6902019011067
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Мощность обогрева | 3600 Вт |
| Мощность охлаждения | 3500 Вт |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Компрессор | Роторний, виробництва - RECHI (Taiwan) |
| Країна походження | Китай |
| Площадь | 24 – 35 м2 |
| Мощность | 12000 БТЕ |
| Просвітний дисплей LED | Да |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: обігрів | -15 ~ + 30 |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: охолодження | 0 ~ + 53 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 36/30/24 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 52 дБ |
| Споживання обігріву | 1.01 кВт/год |
| Споживання охолодження | 1.09 кВт⋅год |
| Тип холодоагента | R410A |
| Штрих код | 6902019011067 |
- Цена: 17 359 ₴








