
Кондиціонер Grunhelm GAC-24GH
- Нет в наличии
- Код: 87526
67 699 ₴
Опис Кондиціонер Grunhelm GAC-24GH
Для комфортного клімату в будинку подбайте про хороше, довговічне кондиціонері. В цій моделі є такі функції: - Охолодження. Потужність складає 7 кВт - Обігрів, на який апарат використовує 7.2 кВт - Авто підтримка температури ( AUTO ) - це режим, при якому кондиціонер підтримує задану температуру. - Очищення повітря Максимальна площа приміщення, в якому кондиціонер буде працювати найбільш ефективно - 40-70 м2. Чим більше приміщення, тим більшої потужності необхідно устройство.Кондіціонер майже безшумний. Рівень шуму зовнішнього блоку досить низький - 55 дБ. Гарантійний термін 2 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Мощность обогрева | 7200 Вт |
| Мощность охлаждения | 7000 Вт |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Компрессор | Роторний, виробництва - RECHI (Taiwan) |
| Країна походження | Китай |
| Площадь | 40 – 70 м2 |
| Мощность | 24000 БТЕ |
| Просвітний дисплей LED | Да |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: обігрів | -7 ~ + 24 |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: охолодження | 0 ~ + 43 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 40/34/31 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 55 дБ |
| Споживання обігріву | 1.985 кВт/год |
| Споживання охолодження | 2.180 кВт/год |
| Тип холодоагента | R410A |
| Штрих код | 6902019610062 |
- Цена: 67 699 ₴







