
Кондиціонер Grunhelm GAC-09GH-IWF
- Нет в наличии
- Код: 110928
19 899 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Кондиціонер Grunhelm GAC-09GH-IWF
Спліт-система GRUNHELM GAC-09GH-IWF: внутрішній блок встановлюється на стіну в приміщення площею до 25 м², зовнішній блок з виходом на вулицю, максимально допустима довжина магістралі – 15 м. Дисплей електронного типу показує температуру та функції, керується за допомогою пульта, а також завдяки Wi-Fi смартфоном та планшетом. Застосовується фреон без хлору R410AВ, який є безпечним для озонового шару. Тривалий термін служби забезпечує компресор високої якості RECHI. Теплопродуктивність становить 2.8 кВт із споживанням 770 Вт, холодопродуктивність 2.64 кВт із споживанням 820 Вт. Кондиціонер GRUNHELM GAC-09GH-IWF здатний охолоджувати, обігрівати, працювати як вентилятор, автоматично налаштовуватись, сушити, працювати в режимі ЕКО та турбо. Також є такі корисні функції, як самоочищення, рестарт, збереження налаштувань. BTU потужність дорівнює 9000, діапазон робочої температури +54/-17°С. У комплекті є пульт із батарейками, кріплення, адаптер Wi-Fi, інструкція.
Особливості:
- Керування пультом чи смартфоном
- Цифровий LED-дисплей
- Таймер
- Турборежим
- Wi-Fi модуль
- Площа оброблюваємого приміщення 25 м²
- Встановлено компресор RECHI
- Рестарт
- Самоочищення
- Збереження налаштувань
- Гарантія 2 роки
- Білого кольору
Режими роботи:
- Охолодження
- Обігрів
- Вентилятор
- Автоматичний
- Осушення
- ЕКО
- Турборежим
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Мощность обогрева | 770 Вт |
| Мощность охлаждения | 820 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| WiFi | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Країна походження | Китай |
| Площадь | 25 м² |
| Мощность | 9000 БТЕ |
| Просвітний дисплей LED | Да |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: обігрів | -7 ~ + 54 |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: охолодження | 0~-17 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 38 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 48 дБ |
| Тип холодоагента | R410A |
| Штрих код | 6902019888836 |
- Цена: 19 899 ₴






