
Кондиціонер Grunhelm GAC-09GH-TPRO
- Нет в наличии
- Код: 131078
12 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Кондиціонер Grunhelm GAC-09GH-TPRO
Спліт-система GRUNHELM GAC-09GH-TPRO працює від мотора, де внутрішній блок встановлюється на стіну в приміщенні площею до 16 м², а зовнішній на вулицю. Електронний дисплей з відображенням функцій та температури керується дистанційно. Використовується безпечний для озону безхлорний фреон R410A, який є у вільному доступі. У конструкції використовується загальновизнаний якісний компресор GMCC. Кондиціонер GRUNHELM GAC-07GH-I працює в режимах охолодження, обігрів, вентилятор, автоматично, сушіння, ЕКО, турборежим. Варто також відзначити, що є самоочищення, рестарт, запам'ятовування налаштувань, потужність BTU становить 9000.
Особливості:
- Управління пультом
- Цифровий LED-дисплей
- Таймер
- Турборежим
- Площа оброблюваємого приміщення 16 м²
- Встановлено компресор GMCC
- Рестарт
- Самоочищення
- Збереження налаштувань
- Гарантія 2 роки
- Білого кольору
Режими роботи:
- Охолодження
- Обігрів
- Вентилятор
- Автоматичний
- Осушення
- ЕКО
- Турборежим
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
|---|---|
| Вес внутреннего блока | 8 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 22.5 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Мощность обогрева | 2780 Вт |
| Мощность охлаждения | 2640 Вт |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Компрессор | GMCC |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение | 220-240 В |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Особенности | Рестарторт/самоочищення |
| Площадь | 16 м2 |
| Мощность | 9000 БТЕ |
| Просвітний дисплей LED | Да |
| Режимы работы | Охолодження/овентилятор/авто-осушення |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: обігрів | -7 ~ + 54 |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: охолодження | 0~-17 |
| Розмір внутрішнього блоку | 790х275х192 мм |
| Розмір зовнішнього блоку | 712х276х459 мм |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 27 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 48 дБ |
| Тип холодоагента | R410A |
- Цена: 12 999 ₴




