
Кондиціонер Grunhelm GAC-12GH IWF
- Нет в наличии
- Код: 110930
38 399 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Кондиціонер Grunhelm GAC-12GH IWF
Спліт-система GRUNHELM GAC-12GH-IWF працює за допомогою інверторного мотора, її внутрішній блок встановлюється на стіну в приміщення площею до 35 м², зовнішній блок з виходом на вулицю, максимально допустима довжина магістралі – 15 м. Дисплей електронного типу показує температуру та функції, керується за допомогою пульта, а також завдяки Wi-Fi смартфоном та планшетом. Застосовується фреон без хлору R410AВ, який є безпечним для озонового шару. Довгий термін служби забезпечує компресор GMCC всесвітньо відомого виробника. Теплопродуктивність становить 3.66 кВт із споживанням 1013 Вт, холодопродуктивність 3.52 кВт із споживанням 1095 Вт. Кондиціонер GRUNHELM GAC-12GH-IWF здатний охолоджувати, обігрівати, працювати як вентилятор, автоматично налаштовуватись, сушити, працювати в режимі ЕКО та турбо. Також є такі корисні функції, як самоочищення, рестарт, збереження налаштувань. BTU потужність дорівнює 12000, діапазон робочої температури +54/-17°С. У комплекті є пульт із батарейками, кріплення, адаптер Wi-Fi, інструкція.
Особливості:
- Інверторний тип двигуна
- Керування пультом чи смартфоном
- Цифровий LED-дисплей
- Таймер
- Турборежим
- Wi-Fi модуль
- Площа оброблюваємого приміщення 35 м²
- Встановлено компресор GMCC
- Рестарт
- Самоочищення
- Збереження налаштувань
- Гарантія 2 роки
- Білого кольору
Режими роботи:
- Охолодження
- Обігрів
- Вентилятор
- Автоматичний
- Осушення
- ЕКО
- Турборежим
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Мощность обогрева | 1013 Вт |
| Мощность охлаждения | 1095 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| WiFi | Да |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Країна походження | Китай |
| Площадь | 35 м2 |
| Мощность | 12000 БТЕ |
| Просвітний дисплей LED | Да |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: обігрів | -7 ~ + 54 |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: охолодження | 0~-17 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 39 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 49 дБ |
| Тип холодоагента | R410A |
| Штрих код | 6902019888812 |
- Цена: 38 399 ₴






