
Кондиціонер Grunhelm GAC-24GH I
- Нет в наличии
- Код: 94209
34 949 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Кондиціонер Grunhelm GAC-24GH I
Спліт-система GRUNHELM GAC-24GH-I працює від інверторного двигуна, де внутрішній блок встановлюється на стіну в приміщенні площею до 70 м², а зовнішній на вулицю, при цьому довжина магістралі може досягати максимально 15 м. Електронний дисплей з відображенням функцій та температури керується дистанційно. Використовується безпечний для озону безхлорний фреон R410A, який є у вільному доступі. У конструкції використовується якісний продуктивний компресор SANYO. Теплова продуктивність становить 7180 Вт за умови споживання 1985 Вт, холодильна 7030 Вт за умови споживання 2190 Вт. Кондиціонер GRUNHELM GAC-24GH-I працює в режимах охолодження, обігрів, вентилятор, автоматичний, сушіння, ЕКО, турборежим. Варто також відзначити, що є самоочищення, рестарт, запам'ятовування налаштувань. Діапазон робочої температури +54/-17°С, потужність BTU становить 24000.
Особливості:
- Інверторний тип двигуна
- Управління пультом
- Цифровий LED-дисплей
- Таймер
- Турборежим
- Площа оброблюваємого приміщення 70 м²
- Встановлено компресор SANYO
- Рестарт
- Самоочищення
- Збереження налаштувань
- Гарантія 2 роки
- Білого кольору
Режими роботи:
- Охолодження
- Обігрів
- Вентилятор
- Автоматичний
- Осушення
- ЕКО
- Турборежим
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Мощность обогрева | 1985 Вт |
| Мощность охлаждения | 2190 Вт |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Країна походження | Китай |
| Площадь | 70 м2 |
| Мощность | 24000 БТЕ |
| Просвітний дисплей LED | Да |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: обігрів | -7 ~ + 54 |
| Робочий діапазон зовнішніх температур: охолодження | 0~-17 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 48 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 53 дБ |
| Тип холодоагента | R410A |
| Штрих код | 6902020411061 |
- Цена: 34 949 ₴







