
Кондиціонер Інверторний - GАС-18GН-І32 Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 141191
23 899 ₴
Опис Кондиціонер Інверторний - GАС-18GН-І32 Grunhelm
Настінний кондиціонер компанії Grunhelm - це потужний у своїй бюджетній категорії агрегат. Здійснює охолодження, обігрів, вентилятор, авто-осушення повітря. Хладогент R32 хімічна формула CH2F2. Низький рівень шуму. Економічний режим. Незалежне осушення. Таймер 24 години. Додатковий фільтер.
Зручний та безпечний
- Пам'ять положення жалюзі
- Управління WIFI
- Управління споживанням електроенергії
- Конструкція для полегшеного монтажу та обслуговування
Комфортний
- І feel (датчик, вбудований у пульт дистанційного керуання)
- Супер тихий
- Комфортне охолодження
CientLe Wіnd*(розсіювання повітряного потоку) перфоровані вертикальні жалюзі у формі листків закриваються, мікро-отвори розсікають сильний потік повітря, перетворюючи його на більш м'який та ніжний
І Feel У пульті вбудований додатковий датчик температури щоб жваво контролювати навколишню температуру, отже, кондиціонер може регулюватися кімнатної температури точніше та забезпечують додатковий комфорт користувачам.
Номін. охолоджувальна потужність: 18000BTU / 5200 Вт
Номін. теплова потужність : 1850BTU / 5420 Вт
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
|---|---|
| Вес внутреннего блока | 9.5 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 12.5 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Мощность обогрева | 1500 Вт |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | Прихований LED |
| Діапазон температур | до -7° С |
| З'єднувальна труба/ газ /рідина | Φ9.52мм(3/8'')/Φ6мм(1/4'') |
| Класс | A |
| Цвет | Белый |
| Компрессор | Інверторний/GMCC |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение | 220 - 240 В |
| Площадь | 55 м2 |
| Мощность охлаждения | 1645 Bт |
| Підключення проводів/номер ядра х розмір | 4×0.75 |
| Розмір внутрішнього блоку | 910х294х20б мм |
| Розмір зовнішнього блоку | 853х349хб02 мм |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 28-44 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 52 дБ |
| Річний енергоспоживання | 823 кВт |
| Тип холодоагента | R32 |
| Тиск Високий (DР)/ Низький (SP) | 4,5 MPa/1,2MPa |
| Управление | Дистанційний |
| Усунення вологи | 2 літрів/годину |
| Частота | ~ 50-60 Гц |
- Цена: 23 899 ₴



