
Distar Сасс-W Т-Бетон 68мм М16 Коронка по бетону (17984445079)
- Нет в наличии
- Код: 65285
1 717 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Distar САСС-W Т-Бетон 68мм М16 (17984445079) Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Система кріплення M16 Діаметр коронки 68 мм Загальна довжина свердла 65 мм Хвостовик Без хвостовика тип обладнання Перфоратори та Дрилі потужністю не менше 650-900 Вт Умови роботи Сухе свердління Штрих код:2000963852300
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметp коронки | 68 мм мм |
| Загальна довжина свердла | 65 мм |
| Країна походження | Україна |
| Система крепления | M16 |
| Умови роботи | Сухе свердління |
| Хвостовик | Без хвостовика |
| Штрих код | 2000963852300 |
| Тип оборудования | Перфоратори та Дрилі потужністю не менше 650-900 Вт |
- Цена: 1 717 ₴

