
Коронка Werk 105 мм SDS-plus
- Нет в наличии
- Код: 34859
927 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Коронка Werk 105 мм SDS-plus Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Система кріплення SDS-plus Діаметр коронки 105 мм Загальна довжина свердла 110 мм Діаметр свердла 7 мм Кількість 1 Штрих код:6914466104056
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметp коронки | 105 мм мм |
| Диаметр сверла | 7 мм мм |
| Загальна довжина свердла | 110 мм |
| Країна походження | Китай |
| Количество | 1 шт |
| Система крепления | SDS-plus |
| Штрих код | 6914466104056 |
- Цена: 927 ₴

