
Коронка X-TREME 82 мм SDS-plus
- Нет в наличии
- Код: 28991
476 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Коронка X-TREME 82 мм SDS-plus Коронка по бетону X-TREME Sds-Plus 82 мм - міцний і високоякісний виріб для роботи з різними матеріалами. Призначено для просвердлювання отворів великого діаметру в керамічній облицювальній плитці, цегли, гіпсових плитах, бетоні. Зручна експлуатація та зносостійкість робить її незамінною у господарстві або на будівництві. Коронка використовується разом із перфораторами, де передбачена система кріплення Sds-Plus. По краю коронки розташовані твердосплавні зубці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | X-Treme |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметp коронки | 82 мм мм |
| Диаметр сверла | 7 мм мм |
| Загальна довжина свердла | 110 мм |
| Країна походження | Китай |
| Количество | 1 шт |
| Назначение | Свердління по бетону, каменю, цегли. |
| Робочий матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Система крепления | SDS-plus |
| Штрих код | 6924466146215 |
| Тип оборудования | Перфоратор |
- Цена: 476 ₴

