
Коронка по бетону SDS-plus 65мм Світязь
- Нет в наличии
- Код: 101213
320 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Коронка по бетону SDS-plus 65мм Світязь Коронка по бетону SDS-plus 65мм Світязь - міцне і високоякісний виріб для роботи з різними матеріалами: бетон, цегла, плитка, штучний камінь і т.д. Має твердосплавні напайки. Коронка використовується спільно з перфораторами, де передбачена система кріплення Sds-Plus. Представлена модель додатково комплектується центрирующим свердлом діаметром 7 мм і довжиною 110 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Світязь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметp коронки | 65 мм мм |
| Диаметр сверла | 7 мм мм |
| Загальна довжина свердла | 110 мм |
| Країна походження | Китай |
| Количество | 1 шт |
| Робочий матеріал | Свердління по бетону, каменю, цегли. |
| Система крепления | SDS-plus |
| Штрих код | 6914466012139 |
| Тип оборудования | Перфоратор |
- Цена: 320 ₴

