
Коронка по бетону X-TREME Sds-Plus 120 мм
- Нет в наличии
- Код: 37285
942 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Коронка по бетону X-TREME Sds-Plus 120 мм Коронка по бетону X-TREME Sds-Plus 120 мм - міцне і високоякісний виріб для роботи з різними матеріалами. Призначено для просвердлювання отворів великого діаметру в керамічної облицювальної плитки, цеглі, гіпсових плитах, бетоні. Зручна експлуатація і зносостійкість робить її незамінною в господарстві або на будівництві. Коронка використовується спільно з перфораторами, де передбачена система кріплення Sds-Plus. По краю коронки розташовані твердосплавні зуби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | X-Treme |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметp коронки | 120 мм мм |
| Диаметр сверла | 7 мм мм |
| Загальна довжина свердла | 110 мм |
| Країна походження | Китай |
| Количество | 1 шт |
| Назначение | Свердління по бетону, каменю, цегли. |
| Робочий матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Система крепления | SDS-plus |
| Штрих код | 6924466146239 |
| Тип оборудования | Перфоратор |
- Цена: 942 ₴

