
Набір кільцевих свердел 9 шт X-Treme
- Нет в наличии
- Код: 30815
411 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Набір кільцевих свердел 9 шт X-Treme Набір кільцевих свердел 9 шт X-Treme - призначені для використання в якості насадок ручної або електричної дрилі. Використовується для робіт з деревом, гіпсокартоном, ДВП, ДСП і пластиковими панелями в тих випадках, коли необхідно зробити отвір великого діаметра при невеликій товщині. У центрі власника встановлено центрирующее свердло. Виготовлені з якісної сталі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | X-Treme |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Глубина сверления | 25 мм |
| Диаметр сверла | 51-102 мм мм |
| Комплектация | - Коронки - 6 шт: 51 мм, 57 мм, 67 мм, 76 мм, 88 мм, 102 мм. - Перехідник з центруючим свердлом 3/8" - 1шт. . |
| Країна походження | Китай |
| Количество | 9 шт |
| Назначение | Свердління по дереву |
| Система крепления | Шестигранник |
| Частота обертів | d51 мм - 1000-1200 об/хв. |
| Штрих код | 6924466103317 |
| Тип оборудования | Дриль |
- Цена: 411 ₴

