
Bosch K40 Prof for Metal 125мм Пелюсткові шліфувальний круг (2608606716)
- Нет в наличии
- Код: 74315
94 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Bosch K40 Prof for Metal 125мм Пелюсцеве шліфувальне коло (2608606716) Виробник Bosch Країна походження Німеччина Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал Діаметр кола 125 мм Товщина кола 0 Висота ріжучого шару 12 мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Зернистість 40 Кількість штук в упаковці 1 Додатково Для шліфування металевих поверхонь та зварних швів Штрих код:3165140179812
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 12 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Дополнительно | Для шліфування металевих поверхонь та зварних швів |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Зернистость | P40 |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Товщина круга | 0 мм |
| Штрих код | 3165140179812 |
- Цена: 94 ₴

