
Bosch Standard for Metal 125х2,5х22,2 Круг відрізний по металу (2608603166)
- Нет в наличии
- Код: 56956
36 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Bosch Standard for Metal 125х2,5х22,2 Коло відрізне по металу (2608603166) Виробник Bosch Країна походження Німеччина Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал Діаметр кола 125 мм Товщина кола 2,5 мм Діаметр посадкового кільця 22.2 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:3165140658256
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.2 мм |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Товщина круга | 2.5 мм мм |
| Штрих код | 3165140658256 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 36 ₴

