
DISTAR Corona (1A1R) - 125 Decor Slim Круг алмазний
- Нет в наличии
- Код: 54603
925 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Алмазний диск DISTAR 1A1R DECOR SLIM 5D став універсальним засобом для різання плитки будь-якого типу. Після тестування на різних покриттях, він визнаний найбільш оптимальним для обробки керамограніта, підлоги та стін.
Диск має ультратонкий шар алмазної ріжучої кромки, всього 1,2 мм, що дозволяє забезпечувати максимально тонкий і чистий різ. При тестуванні на керамограніті товщиною 10 мм, диск показав високу швидкість роботи в 1,75 погонних метрів у хвилину, при цьому не втратив високу якість кромки.
Диск має ультратонкий шар алмазної ріжучої кромки, всього 1,2 мм, що дозволяє забезпечувати максимально тонкий і чистий різ. При тестуванні на керамограніті товщиною 10 мм, диск показав високу швидкість роботи в 1,75 погонних метрів у хвилину, при цьому не втратив високу якість кромки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 10 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Керамічна плитка, керамограніт, рельєфна глазур |
| Товщина круга | 1.2 мм мм |
| Умови роботи | Сухий різ |
| Штрих код | 2000963936420 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 925 ₴



