
DISTAR Corona (1A1R) - 180x25,4 Gres Ultra Круг алмазний
- Нет в наличии
- Код: 45651
599 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики DISTAR Corona (1A1R) - 180x25,4 Gres Ultra Коло алмазне Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Плитка, мармур, граніт, керамограніт Діаметр кола 180 мм Товщина кола 1,4 мм Висота ріжучого шару 8,5 мм Діаметр посадкового кільця 25.4 мм тип обладнання Плиткоріз Умови роботи Мокрий різ Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:2000964070321
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 8,5 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 180 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Плитка, мармур, граніт, керамограніт |
| Товщина круга | 1.4 мм мм |
| Умови роботи | Мокрий різ |
| Штрих код | 2000964070321 |
| Тип оборудования | Плиткоріз |
- Цена: 599 ₴

