
DISTAR Corona (1A1R) - 300x2,4x32 Granite Premium Круг алмазний
- Нет в наличии
- Код: 54605
2 616 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Алмазний диск DISTAR 1A1R GRANITE PREMIUM застосовується професіоналами для різання твердих матеріалів, таких як граніт, мармур і габро. Також допустиме не часте застосування (з перервами) для плитки та керамограніту.
Використовується такий диск на спеціальних ручних плиткорізах або верстатах, з обладнанням подачі в місце різу води для охолодження.
Використовується такий диск на спеціальних ручних плиткорізах або верстатах, з обладнанням подачі в місце різу води для охолодження.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 10мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 300 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 32 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Граніт, мармур, керамограніт, керамічна плитка для підлоги. |
| Товщина круга | 2.4 мм мм |
| Умови роботи | Мокрий різ |
| Тип оборудования | Плиткоріз |
- Цена: 2 616 ₴





