
DISTAR Corona (1A1R) Granite Круг алмазний 200x25,4
- Нет в наличии
- Код: 16601
1 210 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Алмазний диск DISTAR 1A1R GRANITE використовується для обробки граніту всіх видів і матеріалів з щільного пісковика. При роботі здатний забезпечити максимально високу продуктивність, при цьому володіє досить високим ресурсом. Перевагою інструменту є ідеальний чистий різ, при мокрій обробці матеріалів.
Застосовується на верстатах і плиткорізах будь-яких моделей, що мають посадковий отвір від 22,23 до 32 мм, і дозволяють використовувати диски діаметром від 115 до 400 міліметрів.
Має досить великий ресурс роботи, який досягає 700 погонних метрів (для діаметра 200 мм), в той же час забезпечується швидкість обробки до 1,2 пог. метра у хвилину.
На ринку позиціонується як один з найбільш потужних дисків, при цьому робота таким інструментом дозволяє максимально знизити питомі витрати на обробку. Таким чином, використання цього інструменту стає найбільш вигідним порівняно з аналогами.
Застосовується на верстатах і плиткорізах будь-яких моделей, що мають посадковий отвір від 22,23 до 32 мм, і дозволяють використовувати диски діаметром від 115 до 400 міліметрів.
Має досить великий ресурс роботи, який досягає 700 погонних метрів (для діаметра 200 мм), в той же час забезпечується швидкість обробки до 1,2 пог. метра у хвилину.
На ринку позиціонується як один з найбільш потужних дисків, при цьому робота таким інструментом дозволяє максимально знизити питомі витрати на обробку. Таким чином, використання цього інструменту стає найбільш вигідним порівняно з аналогами.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 10мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 200 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Граніт, піщаник |
| Товщина круга | 1.6 мм мм |
| Умови роботи | Мокрий різ, з охолодженням |
| Штрих код | 4821611300459 |
| Тип оборудования | Плиткоріз |
- Цена: 1 210 ₴



