
DISTAR Hard Ceramics Круг алмазний Corona (1A1R) - 125x1.4x22.23
- Нет в наличии
- Код: 43807
816 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Диск алмазний Distar Hard Ceramics призначений для високоякісного різання керамічної плитки з декоративним покриттям і без нього, а також керамограніту. Швидкість різу у хвилину становить 1,1 метра погонних, при ресурсі в 1000 пог. м, завдяки своєму ресурсу на обробку матеріалу, досягається вигідна експлуатація інструменту за допомогою менших витрат.
Здебільшого застосовується для роботи з рельєфною глазур'ю, на стіни та підлозі, керамікою, керамогранітом, а також всіма видами граніту і мармуру в рідкісних випадках.
Здебільшого застосовується для роботи з рельєфною глазур'ю, на стіни та підлозі, керамікою, керамогранітом, а також всіма видами граніту і мармуру в рідкісних випадках.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 8 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Рельєфна глазур, настінна керамічна плитка, керамічна плитка для підлоги, керамограніт |
| Товщина круга | 1 мм мм |
| Умови роботи | Мокрий різ, з охолодженням |
| Штрих код | 2000963973548 |
| Тип оборудования | Плиткоріз |
- Цена: 816 ₴



