
DISTAR Segment (1A1RSS / C3) - 125 HIT Bestsel Universal Круг алмазний
- Нет в наличии
- Код: 44957
515 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики DISTAR Segment (1A1RSS/C3) - 125 HIT Bestsel Universal Коло алмазне Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Цегла, тротуарна плитка, бетон Діаметр кола 125 мм Товщина кола 2,2 мм Висота ріжучого шару 11 см Діаметр посадкового кільця 22.23 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машина Умови роботи Сухий різ Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:2000963753997
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 11 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Цегла, тротуарна плитка, бетон |
| Товщина круга | 2.2 мм мм |
| Умови роботи | Сухий різ |
| Штрих код | 2000963753997 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 515 ₴

