
DISTAR Segment (1A1RSS / C3-W) - 230 Meteor Круг алмазний
- Нет в наличии
- Код: 29630
1 935 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Алмазний диск DISTAR 1A1RSS-W METEOR є одним з представників професійних сегментних дисків з турбо посиленим сегментом, який відмінно підходить для роботи з монолітним, гідротехнічним та армованим бетоном. Часто застосовується для штроблення поверхні під укладання проводки на глибину до 2,2 сантиметра. Більшою мірою знаходить своє застосування в промислових роботах, і представлений у класі Industrial 7D.
При тестуванні роботи диска на бетоні марки М400 показав досить високі результати, зокрема швидкість до 0,45 пог.м / хв, При дуже високому ресурсі роботи, що досягає 175 погонних метрів. Це самий довговічний сегментний диск.
При тестуванні роботи диска на бетоні марки М400 показав досить високі результати, зокрема швидкість до 0,45 пог.м / хв, При дуже високому ресурсі роботи, що досягає 175 погонних метрів. Це самий довговічний сегментний диск.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 12 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Цегла, тротуарна плитка, бетон |
| Товщина круга | 2.6 мм мм |
| Умови роботи | Сухий різ |
| Штрих код | 2000963741970 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 1 935 ₴




