
DISTAR Turbo - 125 M14F Duplex Круг алмазний
- Нет в наличии
- Код: 91040
1 498 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики DISTAR Turbo - 125 M14F Duplex Коло алмазне Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Граніт, мармур, піщаник Діаметр кола 125 мм Товщина кола 2,8 мм Висота ріжучого шару 8 мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машина Умови роботи Сухий різ Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:2000963930299
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 8 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Граніт, мармур, піщаник |
| Товщина круга | 2.8 мм мм |
| Умови роботи | Сухий різ |
| Штрих код | 2000963930299 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 1 498 ₴

