
DISTAR Turbo - 230 Elite Active x2,6x9x22,23 / F Круг алмазний
- Нет в наличии
- Код: 44923
1 185 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики DISTAR Turbo - 230 Elite Active x2,6x9x22,23/F Коло алмазне Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Граніт, мармур, піщаник Діаметр кола 230 мм Товщина кола 2,6 мм Висота ріжучого шару 9 мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машина Умови роботи Сухий різ Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:2000963648347
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 9 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Граніт, мармур, піщаник |
| Товщина круга | 2.6 мм мм |
| Умови роботи | Сухий різ |
| Штрих код | 2000963648347 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 1 185 ₴

