
Диск відрізний B-46931 по нержавіючій сталі 125 мм Makita
- Нет в наличии
- Код: 80344
61 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Диск відрізний B-46931 по нержавіючій сталі 125 мм Makita:
- Тонкий високоефективний відрізний диск.
- Знижене навантаження двигуна, низька витрата матеріалу, енергозберігаючий відрізний диск.
- Надзвичайно висока ефективність та оптимальний термін служби інструменту.
- Призначений для різання металу та нержавіючої сталі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Японія |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Нержавіюча сталь та метал |
| Тип диска | A36S |
| Товщина круга | 1.6 мм мм |
| Умови роботи | Максимальна частота обертів за хвилину - 12.250 хв-1, |
- Цена: 61 ₴

